Masaj Kursu – (Cilt Masajı – Cilt Bakımı Kursu)

Masaj Kursu (Cilt Masajı – Cilt Bakımı) Kursu

Nets Akademi’nin profesyonel ekibi ile verdiği eğitimlerle Çalışma Bakanlığı Onaylı Mesleki Yeterlilik Belgesi (MYK) ile geleceğinize yön verebilirsiniz. 1.5 ay gibi kısa bir sürede alabileceğiniz sertifika ile kariyerinize yön verebilir ve bu sektörde ilerleyerek otellerin SPA bölümlerinde, salonlarda, kurslarda masör veya masöz olarak çalışabilirsiniz.

Neden Nets Akademi?

1997 yılından itibaren güzellik sektöründe varlığını sürdüren ve İzmir’in en kapsamlı ve yenilikçi kuruluşu olan Nets’in bir kolu olan Nets Akademi, profesyonel eğitmenleri, öğrencilerine verdiği Nets disiplini ve sektörde bilinirliği ile öğrencilerine yön gösteren bir eğitim kuruluşudur. Sürekli gelişen bu güzellik ve masaj sektöründe teknolojiyi takip eden, öğrencilerine hep yeniyi öğretmeye çalışan Nets Akademi mezunlarının arkasında Bornova Merkezde hizmetini sürdüren Özel Nets Polikliniği bulunmaktadır. Bu nedenle İzmir’de ve çevre illerde bulunan klinikler, salonlar ve merkezler öncelikle Nets Akademi mezunu Nets kültürü ile eğitilmiş öğrencileri tercih etmektedirler.

Masaj Kursuna Kimler Gidebilir?

Masaj kursuna ilkokul mezunu olan herkes katılabilir.

Masaj Kursu İş Garantili Midir?

Masör ve masöz çalıştıran SPAlar, güzellik salonları veya oteller böyle bir ihtiyaç doğrultusunda 1997 yılından beri eğitim sektörü içerisinde olan Nets Akademi’den eğitim almış masör veya masözleri tercih etmektedirler. Bunun dışında yıllardır sektörde marka haline gelmiş bir kurs olarak, öğrencilerimizin iş hayatına atılım sürecinde onlara destek olup yönlendirmeler ile diğer firmalara referans oluyoruz.

Masaj Kursu Ne Kadar Sürer?

Masaj kursumuz yaklaşık olarak 1.5 ay sürmektedir. 

İzmir Masaj Kursu Fiyatları Nelerdir?

Tüm Türkiye’de Masaj kursları bulunmaktadır. Ancak Masaj kurslarında en çok dikkat edilmesi gereken husus derslerin kimler tarafından verildiği ve ne kadar uygulama yapıldığıdır. Masaj kursu ücretlerimizi öğrenmek için lütfen bizimle iletişime geçin.

Masaj Kursundan Mezun Olma Şartları Nelerdir ve Hangi Belge Verilir?

Nets Akademi’de M.E.B onaylı kendi markamız olan Özel Elvan Meslek Edindirme Kursu tarafından T.C. Milli Eğitim Bakanlığınca onaylı sertifikalar verildiği gibi Çalışma Bakanlığı Onaylı Mesleki Yeterlilik Belgesi (MYK)  sınavlarına da öğrenciler hazırlıyoruz. MYK eğitimi sonrasında iki aşamalı uygulama ve teorik sınava girilmektedir.

İzmir Masaj Kursuna Kayıt Olmak İçin Neler Gereklidir?

  • Kimlik fotokopisi
  • 2 adet fotoğraf
  • Öğrenim seviyesini gösteren diploma 

Nets Akademi Tarafından Verilen Masaj Kursunu Tamamlayan Kursiyerlerimizin Ne Gibi Kazanımları Olacaktır?

  • Spalarda, otellerde ve profesyonel masaj salonlarında uzman masör veya masöz olarak çalışabileceklerdir.